Zestaw do pikowania i szycia patchworków Janome


200100007 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 210.77 

Cena sugerowana:

99.99 
Oszczędzasz: 110.78 zł (53%)


Przeglądaj produkty
20 z 40

Specjalny zestaw akcesoriów, który doskonale sprawdzi się podczas pikowania i realizacji patchworkowych projektów.
Zestaw pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym. Nie pasuje do maszyn z wbudowanym górnym transportem takich jak Janome MC6600P, MC7700QCP.

Wśród elementów zestawu znajdują się:

STOPKA Z GÓRNYM TRANSPORTEM Z PROWADNIKIEM

Dzięki specjalnemu mechanizmowi doskonale prowadzi materiał "łapiąc go" zarówno od dołu, jak i dodatkowymi ząbkami od góry, dzięki czemu podczas szycia materiał nie przesuwa się, ani nie marszczy.
Doskonała do pikowania, stebnowania czy szycia materiałów trudnych w transporcie.

STOPKA DO PIKOWANIA, HAFTOWANIA I CEROWANIA

Stopka o budowie ułatwiającej swobodne poruszanie materiałem podczas pikowania. Dodatkowo przezroczyste tworzywo zapewnia maksimum widoczności, ułatwiając kontrolę wykonywanej pracy.

STOPKA DO NASZYWANIA APLIKACJI I ŚCIEGÓW OZDOBNYCH

Stopka ułatwiająca precyzyjne naszywanie aplikacji. Świetnie sprawdza się również podczas wyszywania ściegów ozdobnych, jej gładkie płozy i wyprofilowana przestrzeń pod stopką pozwalają na gładkie, płynne przesuwanie stopki bez spłaszczania ściegu. Stopkę można stosować również do normalnego szycia.

STOPKA KRAWĘDZIOWA 1/4" (6 mm)

Precyzyjne szycie równo od krawędzi dzięki tej stopce jest znacznie ułatwione. Równe zszywanie materiałów, naszywanie kieszeni, wykonanie zakładki czy stębnowanie w okolicy szwu - to zadania idealne dla stopki krawędziowej.

LINIAŁ DO RÓWNEGO STEBNOWANIA

Praktyczny liniał, który ułatwi utrzymanie prostej lini szycia podczas stebnowania.
Bardzo prosty w montażu i regulacji.

Producent:
JANOME

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »