Zestaw do coverów Janome


796401003 JANOME

Brak w magazynie
 

Cena regularna: 398.23 

Cena sugerowana:

281.18 
Oszczędzasz: 117.05 zł (29%)


Przeglądaj produkty
25 z 48

W zestawie taniej!

Kupując zestaw otrzymujesz stolik powiększający pole pracy, stopkę przezroczystą oraz prowadnik do wszywania gumy.
Zestaw pasuje do coverów: Janome 1000CP, 1000CPX, 2000CPX oraz Elna 444, Elna EasyCover.

W skład zestawu wchodzą:

STOLIK POWIĘKSZAJĄCY POLE PRACY

Świetnie sprawdzi się podczas szycia dużych powierzchni. Wymiary stolika to 29,5cm x 20,5cm. Posiada odchylane nóżki, które mogą być szybko złożone lub rozłożone. Dodatkowo każda z nóżek posiada gumowaną końcówkę, która zabezpiecza stolik przed przesuwaniem się i pozwala na regulację wysokości każdej nóżki osobno.

STOPKA PRZEZROCZYSTA

Prosta w montażu stopka przezroczysta jest bardzo pomocna, gdy naszywamy ozdobne stębnówki w zaznaczonym uprzednio miejscu. W parze z prowadnikiem krawędziowym niezastąpiona podczas pikowania równoległego.

PROWADNIK DO WSZYWANIA GUMY

Prosty w montażu prowadnik firmy Janome do wszywania gumy, przeznaczony do wybranych urządzeń. Umożliwia wszycie lub naszycie gumy z jednoczesnym marszczeniem materiału. Szerokość gumy, którą możemy wszyć to 9-13,5mm.

Producent:
JANOME

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »