Uchwyt Matic szybkomocujący stopki Janome (chwytacz wahadłowy)


611510000 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

27.90 


Przeglądaj produkty
20 z 21

Uchwyt stopki, system szybkomocujący Matic

Przeznaczenie

Uchwyt umożliwiający szybką wymianę stopek z systemem Matic. Pasuje do większości domowych maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym. Z jego pomocą montaż i demontaż stopki jest bardzo łatwy. Aby założyć stopkę na uchwycie wystarczy umieścić ją pod nim i opuścić stopkę (uchwyt sam zaciśnie stopkę). Demontaż stopki jest również łatwy, wystarczy nacisnąć metalową dźwignie umieszczoną za uchwytem, to spowoduje zwolnienie stopki.
Oryginalny uchwyt szybkomocujący matic poza możliwościami montażu stopek umożliwia także założenie prowadnika krawędziowego. Aby skorzystać z prowadnika krawędziowego wystarczy umieścić go w uchwycie (pod górną blaszką).

Montaż i dopasowanie

Uchwyt mocuje się na drążku mocowania stopki, za pomocą śrubki.
Pasuje do wszystkich maszyn do szycia z chwytaczem wahadłowym marki Janome.


Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »