Testuj za darmo program do projektowania haftów Janome Artistic

Program do projektowania haftów Janome Artistic - testuj za darmo


Janome Artistic Digitizer to nowy w pełni profesjonalny program do projektowania haftów, który powstał dzięki wyjątkowej kooperacji marki Janome z firmą Drawstitch Technology.
Program Artistic Digitizer posiada intuicyjny interface z możliwością ustawienia menu w języku polskim. Można go zainstalować zarówno na systemie operacyjnym Windows, jak i na systemie iOS (Mac). Posiada 262 wbudowane czcionki, w tym czcionki zawierające polskie litery i znaki specjalne. Projektowanie haftów odbywa się w dwóch trybach: manualnym (krok po kroku sam definiujesz poszczególne elementy haftu, masz kontrolę nad każdym nawet pojedynczym wkłuciem igły) lub automatycznym (program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft). Program Artistic Digitizer, mimo że powstał we współpracy z marką Janome, nie jest przystosowany tylko do hafciarek Janome. Wewnątrz programu znajdują się hafciarki i tamborki wszystkich popularnych producentów (Janome, Elna, Necchi, Brother, Pfaff, Hisqvarna-Viking, Singere, Happy, Ricoma, Melco, Emb, Gms, Texi), dzięki czemu bardzo łatwo możesz projektować hafty na każdą hafciarkę.

Pełen opis programu Janome Artistic Digitizer znajduje się tutaj - Janome Artistic Digitizer

Program Janome Artistic jest nowością na polskim rynku więc, aby przybliżyć Wam jego funkcje, przygotowaliśmy dla Was możliwość bezpłatnego testowania programu.
Aby pobrać bezpłatną, testową wersję programu Janome Artistic Digitizer należy wypełnić formularz (klikając na przycisk poniżej). Po jego wypełnieniu otrzymasz od nas link do pobrania programu.


Wypełnij formularz i pobierz testową wersje programy Janome ArtisticUwaga! Program Janome Artistic Digitizer możesz bezpłatnie testować do 31 maja 2020 roku.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego (adres mailowy - info@janome.pl).