Komplet szpulek Janome w pudełku (25 szt.)


200277006 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 39.99 

Cena sugerowana:

27.99 
Oszczędzasz: 12.00 zł (30%)


Przeglądaj produkty
4 z 72

Szpulki do maszyny do szycia - przezroczyste, 25 szt. w opakowaniu

Przeznaczenie

Szpulki to podstawowy elementy wyposażenia każdej maszyny do szycia, większości hafciarek i maszyno-hafciarek. Bez nich nie da się szyć. To na nie nawijamy nić, którą umieszczamy w chwytaczu zarówno rotacyjnym, jak i wahadłowym.
Komplet szpulkę od Janome zawiera 25 szpulek płaskich, wykonanych z wysokiej jakość tworzywa sztucznego w kolorze przezroczystym (dzięki temu doskonale widać jaki kolor został nawinięty na szpulkę).
Szpulki spakowane są w bardzo praktyczne pudełko, które ułatwia ich przechowywanie. Co również istotne nici w pudełku praktycznie się same nie rozwijają (co może mieć miejsce, gdy przechowujemy je luzem) i trudniej je zgubić.

Montaż i dopasowanie

Szpulki pasują do każdem maszyny do szycia, jednoigłowych hafciarek i maszyno-hafciarek marki Janome, a także do maszyn innych marek, w których należy stosować szpulkę plastikową płaską.

Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Szpulki

Super marka 2021 i Dobra marka 2019, 2017

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »