Stopka z regulowanym prowadnikiem Janome (rotacyjny)


202218005 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

128.85 


Przeglądaj produkty
153 z 199

Stopka krawędziowa z regulowanym prowadnikiem Janome

Przeznaczenie

Stopka, dzięki której wykonasz każde przeszycie idealnie równo od krawędzi: zszyjesz warstwy razem, podwiniesz spódniczkę, spodnie, a także wykonasz ozdobne przeszycie przy krawędzi np. torby, poszewki itp. Każda osoba szyjąca, niezależnie od poziomu umiejętności uzyska przy pomocy tej stopki idealnie równą linię szycia.

Prowadnik stopki jest regulowany i można go ustawić dowolnie w zakresie umożliwiającym szycie w odległości ok 1 do 3 cm od krawędzi. Stopką tą poza ściegiem prostym, można również szyć ściegami dekoracyjnymi (do szerokości ściegu 7 mm). Stopka wykonana jest z bardzo dobrej jakości tworzywa (przezroczysta, wytrzymała). Jej prowadnik przemieszcza się na poziomym metalowym trzpieniu, a w połączeniu z plastikową skalą, jego ustawienie w pożądanej pozycji jest bardzo wygodne. Przed zamontowaniem stopki, należy wymienić śrubkę mocującą igłę na śrubkę z zestawu stopki.

Montaż i dopasowanie

Montaż jej jest bardzo prosty, wystarczy zatrzasnąć ją na uchwycie stopki maszyny (system uniwersalny Matic).

Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Szycie krawędziowe
Rodzaj stopki:
  • Krawędziowa

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »