Stopka do zamków Janome (rotacyjny 9 mm, obustronna)


859805009 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

18.71 


Przeglądaj produkty
136 z 199

Stopka do wszywania zamków Janome

Przeznaczenie

Specjalistyczna stopka, której zadaniem jest ułatwienie precyzyjnego wszycia zamka błyskawicznego. Dzięki specjalnej konstrukcji umożliwia szycie po obu stronach zamka, pozwalając igle pracować bardzo blisko jego ząbków. Dzięki temu końcowy efekt jest bardzo dokładny i estetyczny. To niezastąpiona stopka podczas szycia odzieży, czy toreb. Przy odrobinie wprawy może również posłużyć do wszywania wypustek. To niezbędna stopka w zestawie akcesoriów dla osób szyjących odzież i domowe dekoracje.

Montaż i dopasowanie

Stopka jest bardzo łatwa w montażu, mocuje się ją do uchwytu zatrzaskowego Matic, przez co jej zakładanie i wymiana przebiegają błyskawicznie.

Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym o szerokości ściegu 9mm: Janome MC6700P, Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP, Janome Skyline S5, Janome Skyline S6, Janome Skyline S7, Janome Skyline S9, Janome MC9900, Janome MC12000, Janome MC14000 i Janome MC15000.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie zamków
Rodzaj stopki:
  • Do zamków zwykłych

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »