Stopka do wszywania zaprasowanej lamówki Janome (rotacyjny)


202311009 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

78.99 


Przeglądaj produkty
141 z 199

Stopka do wszywania zaprasowanej lamówki Janome

Przeznaczenie

Stopka umożliwiająca wszycie zaprasowanej lamówki z dużą łatwością i precyzją. Dużym atutem jej jest możliwość wszywania lamówek o różnej szerokości (w zakresie od 5 mm do aż 2 cm po wszyciu). Przy pomocy tej stopki można wszyć lamówkę ściegiem prostym, ale również ściegami ozdobnymi (do szerokości 7 mm). Dzięki możliwości regulacji pozycji elementu prowadzącego lamówkę, ściegi mogą być tworzone całkowicie lub tylko częściowo na lamówce. Stopka idealnie sprawdzi się przy wykańczaniu firanek, zasłon, obrusów, narzut, odzieży, a także szwów w torebkach, kosmetyczkach, płaszczach itp. Przyda się ona zarówno osobom początkującym, stawiającym swoje pierwsze kroki w poznawaniu technik szycia jak i zaawansowanym.

Montaż i dopasowanie

Przystosowana jest do systemu szybkomocującego Matic, a więc jest łatwa i szybka w montażu. Przy produkcji stopki zastosowano materiały wysokiej jakości.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »