Stopka do pikowania, haftowania i cerowania Janome (rotacyjny, otwarta)


200340001 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

48.22 


Przeglądaj produkty
82 z 201

Stopka do pikowania, haftowania i cerowania Janome (otwarta)

Przeznaczenie

Stopka marki Janome, dzięki której możliwe jest: pikowanie, haftowanie z wolnej ręki (malowaniem nićmi), a także cerowanie. Stopka wykonana jest w większej części z metalu, posiada plastikową otwartą przystawkę (element przytrzymujący szyty materiał). Dzięki czemu uzyskuje się maksymalnie dużą widoczność pod stopkę, a więc i precyzję szycia.
Stopka w trakcie szycia podnosi się razem z igłą, dzięki czemu istnieje możliwość swobodnego poruszania materiałem podczas szycia, w dowolnym kierunku. Dzięki tej stopce można tworzyć wymarzone, niepowtarzalne projekty.

Montaż i dopasowanie

Montaż stopki jest prosty, wystarczy przykręcić ją do drążka mocowania stopki. Ważne, aby dżwignia stopki znalazła się ponad śrubą mocowania igły.
Przed przystąpieniem do szycia tą stopką, warto mocno dokręcić śrubę przytrzymującą igłę, aby nie luzowała się ona podczas szycia.

Stopka pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Pikowanie, haftowanie, cerowanie
Rodzaj stopki:
  • Do pikowania, haftowania i cerowania

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »