Stopka do przyszywania guzików Janome (rotacyjny 9 mm)


859811008 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

20.37 


Przeglądaj produkty
98 z 201

Stopka do przyszywania guzików Janome

Przeznaczenie

Dzięki użyciu tej stopki przyszywanie płaskich elementów takich jak guziki, ale też ozdobne kokardki i wstążki będzie możliwe i przebiegnie bardzo sprawnie. Ważne: przy pomocy tej stopki możliwe jest przyszywanie płaskich guzików, nie ma możliwości przyszycia guzików na słupku.

Stopka wykonana jest z plastiku, posiada antypoślizgową powłokę, dzięki której stopka precyzyjnie przytrzymuje przyszywany element.

Montaż i dopasowanie

Stopkę mocuje się w dwóch punktach: z tyłu uchwytu, a następnie klasycznie zatrzaskuje się ją w uchwycie szybkomocującym. Dzięki temu stopka stabilnie przytrzymuje element podczas przyszywania.

Pasuje do maszyn do szycia Janome z szerokością ściegu do 9mm - Janome MC6700P, Janome MC8200QC, Janome MC8900QCP, Janome Skyline S5, Janome Skyline S6, Janome Skyline S7, Janome Skyline S9, Janome MC9900, Janome MC12000, Janome MC14000 i Janome MC15000.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Przyszywanie guzików
Rodzaj stopki:
  • Do guzików

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »