Stopka do obszywania dziurek Janome (wahadłowy, automat)


740801004 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

76.01 


Przeglądaj produkty
82 z 215

Stopka do automatycznego obszywania dziurek

Przeznaczenie

Stopka przeznaczona do obszywania dziurek na guzik w jednym kroku, co nazywamy obszywaniem automatycznym lub jednostopniowym. Specjalna konstrukcja stopki pozwala na umieszczenie w niej guzika – co z kolei sprawia, że automatycznie dostosowana zostanie odpowiednia długość wykonywanego obszycia dziurki. Maksymalna długość obszycia, jaką wykonamy stosując tę stopkę to 2,5 cm. Zalecane jest, aby przed rozpoczęciem obszywania usztywnić materiał np. podklejając go flizeliną.

Montaż i dopasowanie

Stopka, dzięki przystosowaniu do systemu szybkomocującego Matic, jest bardzo łatwa w montażu, a proces ten przebiega błyskawicznie.

PPasuje do maszyn z chwytaczem wahadłowym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 5 mm
Zastosowanie:
  • Obszywanie dziurki
Rodzaj stopki:
  • Do obszywania dziurki

Super marka 2021 i Dobra marka 2019, 2017

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »