Stół do maszyn Janome


494709009 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

1270.44 


Przeglądaj produkty
58 z 113

Stół do szycia (do maszyny do szycia) marki Janome

Przeznaczenie

Nowoczesny design stołu oraz jego kompaktowe wymiary, sprawiają, że jest on idealny do domowej oraz profesjonalnej pracowni krawieckich. Jeśli zależy Ci na wygodzie szycia, a jednocześnie chcesz, aby stół nie zajmował zbyt dużo przestrzeni uniwersalny stół Janome spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Stół jest bardzo solidny i dobrze wyważony. Posiada regulowane nóżki, umożliwiające właściwe ustawienie stołu. Wygodne kieszenie znajdujące się po bokach, pozwolą na przechowanie dużej ilości dodatków, akcesoriów krawieckich. Wszystko wygodnie pod ręką, bez poświęcania dodatkowej przestrzeni na przechowanie.
Wymiary stołu: 114 x 45 cm, wysokość 76 cm.

Montaż i dopasowanie

Montaż stołu jest bardzo łatwy. Stół Janome jest idealny do maszyny do szycia, owerloków, hafciarek, coverów itp.


Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Stolik powiększający pole pracy

Super marka 2021 i Dobra marka 2019, 2017

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »