Stół do maszyn do szycia Janome Continental M7 Professional (CM7P)


494718001 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

2435.38 


Przeglądaj produkty
14 z 20

Stół do maszyn do szycia Janome Continental M7 Professional (CM7P)

Przeznaczenie

Nowoczesny design stołu oraz jego kompaktowe wymiary, sprawiają, że jest on idealny do domowej oraz profesjonalnej pracowni krawieckich. Jeśli zależy Ci na wygodzie szycia, a jednocześnie chcesz, aby stół nie zajmował zbyt dużo miejsca uniwersalny stół Janome spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Maszyna Janome Continental posiada bardzo dużą przestrzeń do szycia, a po zainstalowaniu jej w stole jest ona jeszcze większa. Także z łatwością możesz na nim szyć naprawdę duże projekty. Świetnie sprawdza się podczas pikowania czy tworzenia patchworków. Dodatkowo konstrukcja stołu pozwala na swobodne korzystanie z podnośnika kolanowego więc nie musisz z niego rezygnować.

Uwaga! Stół nie zawiera płytki maskującej. Płytkę maskującą niezbędną do korzystanie ze stołu. Płytkę maskującą J dopasowaną do tego modelu stołu znajdziesz pod tym linkiem - płytka maskująca J do stołu Janome (CM7P).

Stół jest bardzo solidny i dobrze wyważony. Posiada regulowane nóżki, umożliwiające właściwe ustawienie stołu.
Wymiary stołu: 122 x 45 cm, wysokość 77 cm

Montaż i dopasowanie

Montaż stoły jest prosty i nie zajmuje dużo czasu.

Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Stolik powiększający pole pracy

Super marka 2021 i Dobra marka 2019, 2017

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »