Profesjonalny, rozkładany stół do maszyny do szycia - CRAFT


RMF 38.50.85.50

W magazynie
 

Cena sugerowana:

6999.00 


Przeglądaj produkty
2 z 5

Profesjonalny, rozkładany, duży stół drewniany pod maszynę do szycia - CRAFT SINGLE

Nawet jeżeli szycie to tylko Twoje hobby i nie zajmujesz się nim profesjonalnie, posiadanie wygodnej przestrzeni do szycia może znacząco wpłynąć na Twój rozwój. Oczywiście można szyć przy stole kuchennym w jadalni lub przy biurku, ale odpowiedni nawet mały stół do szycia pomoże Ci w spokojnym, komfortowym rozwijaniu Twojej szyciowej pasji.
Obawiasz się, że nie masz wystarczająco miejsca w domu? Marka RMF stworzyła rozkładane stoły. Wystarczy kilka ruchów i zyskujesz przestrzeń, w której możesz wygodnie szyć, upinać, rysować, kroić itd. Po skończonym szyciu możesz złożyć stół, zostawiając maszyny do szycia, materiały i akcesoria krawieckie w środku. Nie musisz więc poświęcać nawet czasu na sprzątanie, nikt nie będzie widział, że panuje tam artystyczne nieład.

Stół CRAFT SINGLE to wszechstronny, rozkładany stół. Oferuje bardzo dużą, wygodną przestrzeń do szycia, cięcie i przechowywania. Z łatwością zmieścisz w nim materiały, akcesoria krawieckie, a także nawet dwie maszyny (np. maszynę do szycia i owerloka). Wykonany jest przez markę RMF, specjalizującą się w produkcji mebli drewnianych pod maszyny do szycia różnych marek. Meble RMF produkowane są w całości w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Przed rozłożeniem stół CRAFT wygląda jak klasyczna komoda.
Wymiary stołu przed rozłożeniem:
- szerokość 80 cm
- głębokość 100 cm
- wysokość 89 cm

Po rozłożeniu stół zyskuje długość aż 180 cm. Rozłożenie stołu CRAFT jest bardzo proste i zajmuje kilka sekund. Obejrzyj film prezentujący rozkładnie stołu CRAFT i jego pojemność.

Stół CRAFT jest dwustronny więc możesz go wysunąć na środek pokoju lub Twojej pracowni i swobodnie korzystać z każdej strony lub korzystać ze stron pojedynczo, obracając stołem w razie potrzeby (stół jest wyposażony w kółka więc obracanie jest bardzo proste).
Z jeden strony stołu CRAFT jest miejsce do szycia na maszynie. Gdy stół jest złożony, maszyna schowana jest w środku stołu, gdy chcesz szyć, należy po rozłożeniu stołu ustawić maszynę na odpowiedniej wysokości. Nie musisz samodzielnie podnosić maszyny. Stół CRAFT jest wyposażony w unikalny, elektrycznie sterowany podnośnik RMF-easy-Softtech Lift, który ustawi Twoją maszynę na równej wysokości z blatem stołu. Dzięki temu zyskasz dużą, wygodną i idealnie równą powierzchnię do szycia. Co więcej, stół CRAFT jest wyposażony także w panel sterowania i-Touch (zamontowany w blacie), który posiada dwie funkcje pamięci: podnoszenie maszyny do pożądanej wysokości i opuszczenie maszyny (po skończonym szyciu). Także wystarczy jeden przycisk i maszyna ustawi się w idealnej pozycji. Po ustawieniu maszyny zostaje tylko założenie płytki maskującej.

Rozkładany stół pod maszynę do szycia Craft

Płytki maskujące są dopasowana pod wybrany model maszyny do szycia. Marka RMF dysonuje płytkami do praktycznie każdego modelu maszyny. Dlatego, jeśli zmienisz maszynę, możesz nadal korzystać z tego samego stołu. Wystarczy, że założysz do niego inną płytkę maskującą, pasującą do Twojego nowego modelu maszyny do szycia.
Płytka maskująca nie jest w komplecie ze stołem CRAFT. Płytkę maskującą dopasowaną do Twojego modelu maszyny znajdziesz tutaj
 - płytki maskujące do stołu CRAFT.

Z drugiej strony stołu CRAFT oprócz wysuwanego miejsca na drugą maszynę znajdują się praktyczne szuflady, w których możesz przechowywać materiały i akcesoria krawieckie. Stół CRAFT posiada specjalne stojaki na nici, przegródki na igły, stopki, gumki, zamki czy inne akcesoria. Wygodnie i wszystko pod ręką.

Rozkładany stół pod maszynę Crfat - druga strona

Zastanawiasz się co z przewodem zasilającym i kablem łączącym rozrusznik nożny? Wewnątrz stołu są na nie specjalne otwory, plus dodatkowo jest listwa zasilająca, do której możesz podłączyć np. dodatkowe oświetlenie.

Stół marki RMF model CRAFT występuje w 6 wersjach kolorystycznych. Możesz wybrać stół w jednym kolorze lub połączyć dwa kolory.

Kolory mebli do maszyn do szycia marki RMF

Stól CRAFT wymaga samodzielnego złożenia.