Nożyczki krawieckie Fiskars RazorEdge 23 cm


FISKARS 1014578

W magazynie
 

Cena sugerowana:

118.99 


Przeglądaj produkty
30 z 60

Nożyczki krawieckie Fiskars seria RazorEdge 23 cm

Nożyczki krawieckie Fiskars z serii RazorEdge są doskonałe do cięcia różnych tkanin, dzianin, jeansu czy skóry. Ich duże ostrza i większy uchwyt sprawiają, że cięcie grubych i wielu warstw materiałów jest nie tylko możliwe, ale także łatwe. Ostrza nożyczek krawieckich Fiskars RazorEdge wykonane są ze stali nierdzewnej i gwarantują precyzyjne cięcie aż po końcówkę ostrzy. Dopracowany kształt rączki i pokrycie jej tworzywem SoftGrip® sprawia, że nożyczki Fiskars RazorEdge doskonale dopasowują się do naturalnego kształtu dłoni i są bardzo wygodne w użyciu.
Do nożyczek dołączona jest osłona ostrzy, która chroni twoje dłonie przed przypadkowym zranieniem, a także zabezpiecza ostrza ułatwiając ich przechowywanie.

Perfekcyjnym uzupełniam nożyczek krawieckich Fiskars RazorEdge o długości 23 cm, są nożyczki z tej samej serii o długości 21 cm, które są idealne do cięcia różnych tkanin, takich jak jedwab, poliester, bawełna, filc itd. Kliknij tutaj i poznaj nożyczki krawieckie Fiskars RazorEdge (21 cm).

Parametry uniwersalnych nożyczek Fiskars:
Dopasowane do osób praworęcznych
Całkowita długość: 23 cm
Waga: 150 g

Do uniwersalnych nożyczek Fiskars polecamy ostrzałki - kliknij tutaj, aby zobaczyć ostrzałki Fiskars.

Producent:
FISKARS
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 23 cm
Długość ostrza:
  • 10,5 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
Waga nożyczek:
  • 132 g