Stolik powiększający pole pracy do Juno E1015, J15 i 920


306502004 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 94.99 

Cena sugerowana:

79.99 
Oszczędzasz: 15.00 zł (16%)


Przeglądaj produkty
20 z 75

Stolik powiększający pole pracy

Przeznaczenie

To bardzo przydatne akcesorium dla osób szyjących większe elementy jak np. obrusy, firany, zasłony, pościele czy płaszcze. Dzięki stolikowi szyty materiał nie zsuwa się podczas łączenia elementów, a więc łatwiej jest uzyskać większą precyzję szycia.
Stolik ma regulowane nóżek, które pozwalają na dokładne dopasowanie poziomu stolika do maszyny. Gumowe zakończenie nóżek stolika gwarantują stabilność podczas szycia (nóżki są odchylane, a więc można stolik wygodnie przechowywać).

Montaż i dopasowanie

Wymiary stolika: 40 x 28 cm. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa. Dodatkowo na stoliku jest umieszczona wyraźna podziałka centymetrowa, z której możemy korzystać w czasie szycia. Aby zamontować stolik przy maszynie należy zdjąć mały stolik maszyny (tak jak podczas korzystania z wolnego ramienia w maszynie). Po skończonym szyciu nóżki można złożyć, wówczas stolik zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania.

Stolik pasuje do maszyny do szycia Juno by Janome E1015, J15, a także Janome Sakura 95, 920, JR1012 i do maszyny do filcowania Janome FM725.

Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Stolik powiększający pole pracy

Dobra marka 2019

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »