Janome MC6700P + stół


.JANOME MC6700P + STÓŁ

W zestawie otrzymujesz:
 Janome MC6700P + stół, fig. 2
1  x 6599.00 zł 6183.13 zł
 Janome MC6700P + stół, fig. 3
1  x 1279.20 zł 1095.82 zł
Brak w magazynie
 

Cena regularna: 7798.25 

Cena sugerowana:

7199.00 
Oszczędzasz: 599.25 zł (8%)


W zestawie taniej!
Kupując zestaw otrzymujesz wysokiej klasy wielofunkcyjną maszynę do szycia wraz z profesjonalnym stołem zapewniającym dużą i wygodną przestrzeń roboczą.

To najszybsza na polskim rynku komputerowa maszyna do szycia, która łączy w sobie przemysłową wydajność z rozmiarem większej domowej maszyny do szycia. Janome MC6700P imponuje solidną budową i funkcjami ułatwiającymi pracę i skracającymi czas potrzebny na wykonanie wielu czynności m.in. automatyczne ryglowanie ściegu, pozycjonowanie igły czy obcinanie nici. Ten model oferuje bardzo bogaty zasób ściegów, wśród których znajdziemy wszelkie niezbędne ściegi użytkowe, a także dekoracyjne, cyfry i polskie litery. Janome MC6700P to maszyna, która sprosta każdemu postawionemu zadaniu.

Uniwersalny stół przeznaczony do maszyn Elna zapewnia dużą przestrzeń roboczą i gwarantuje stabilność podczas szycia. Doskonale sprawdza się podczas pracy z materiałami o dużej powierzchni. Stół umożliwia wygodne przechowywanie akcesoriów dzięki zamontowanej półce i szufladzie.

Płyta maskująca przeznaczona do uniwersalnego stołu do maszyn do szycia Janome. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pozwala na prawidłowe osadzenie maszyny w stole i uzyskanie równej powierzchni roboczej.

Producent:
JANOME

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »