Igły Janome do dzianin i materiałów elastycznych - 6 szt. o grubości 80 i 90 (do cover)


990315000B JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

14.99 


Przeglądaj produkty
54 z 61

Igły do dzianin i materiałów elastycznych do domowych coverów i coverloków

Opakowanie zawiera 6 igieł o grubościach:

- 3 x 80

- 3 x 90
System igieł: ELx705CR

Najczęściej igły są pakowane po 5 lub 10 sztuk, jednak w tym przypadku producent do opakowania włożył 6 igieł. Dlaczego? Cover to maszyna 3 igła więc ilość igieł w opakowaniu jest idealnie dobrana pod ilość igieł w maszynie. To jedyne takie igły dostępna na rynku.

Specjalna konstrukcja igieł (rowek w igle) sprawia, że maszyna łatwiej tworzy prawidłowy ścieg. Natomiast chromowane wykończenie pozwala na dłużej zachować żywotność igieł.
Ten rodzaj igieł jest doskonały od szycia średnich i grubszych dzianin (typu jersey, dresówka, minky, trykot, polar czy neopren) i materiałów elastycznych ciasno tkanych, ale także sprawdzą się podczas szycia bawełny, jedwabiu, lnu, żorżety, batystu i innych tego typu materiałów.

Stosowanie oryginalnych igieł marki Janome gwarantuje perfekcyjne efekty.

Producent:
JANOME
Rodzaj:
  • Pojedyncza
Kolba:
Półpłaska
Przeznaczenie:
  • do stretchu
  • do dzianin
Grubość:
  • 80
  • 90
Liczba w opakowaniu:
  • 6
System:
  • ELx705

Super marka 2021 i Dobra marka 2019, 2017

Nagroda dla maszyn Janome

Z dumą informujemy, że po dwóch wyróżnieniach Dobra Marka 2017, Dobra Marka 2019, w tym roku marka Janome zdobyła kolejne prestiżowe wyróżnienie, tytuł „SUPER MARKA 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii maszyn do szycia.
To wyróżnienie jest dla nas bardzo ważne, ponieważ potwierdza, że przez ostatnich kilka lat producent utrzymał jakość produktów, a my utrzymaliśmy jakość obsługi klienta zwłaszcza w tym trudnym dla świata roku. zobacz więcej »