Hafciarka Janome MC500E LE + podstawowy + rozbudowany program do haftów Janome Artistic Digitizer


JANOME MC500E LE + JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR + UPGRADE

W zestawie otrzymujesz:
W magazynie
 

Cena regularna: 11498.00 

Cena sugerowana:

10699.00 
Oszczędzasz: 799.00 zł (7%)


Przeglądaj produkty
5 z 65

Janome MC500E LE + upgrade Janome Artistic Digitizer

Co dokładnie otrzymasz kupując ten zestaw?

  • Hafciarkę Janome MC500E LE w wersji limitowanej, czyli z podstawowym programem do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer JR.
  • Upgrade umożliwiający rozszerzenie podstawowego programu do pełnej, profesjonalnej wersji programu Janome Artistic Digitizer.


Co ważne kupując ten zestaw oszczędzasz aż 1299 zł.

Hafciarka Janome MC500E LE

To nowoczesna, komputerowa hafciarka o polu haftu, aż 28 cm x 20 cm - tak duże pole haftu daje Ci ogromne możliwości ozdabiania i personalizowania haftowanych przez Ciebie rzeczy. Janome MC500E LE posiada 160 wbudowanych haftów i 6 rodzajów czcionek (3 europejskie i 3 cyrylice) - duże, małe litery, cyfry, znaki specjalne i polską czcionkę. Dodatkowe hafty możesz wprowadzać za pomocą pendriva. Hafciarka Janome MC500E LE jest jednoigłowa, ale z powodzeniem możemy na niej haftować wzory wielokolorowe. Maszyna sama zatrzyma się za każdym razem, gdy w projekcie haftu będzie wymagana zmiana koloru nici i poprosi o jej zmianę. Obsługa hafciarki Janome MC500E LE, wybór haftów czy tworzenie napisów jest bardzo łatwo, a to za sprawą polskiego menu i bardzo dużego, czytelnego ekranu.
Więcej informacji o hafciarce Janome MC500E LE przeczytasz tutaj - poznaj bliżej Janome MC500E LE

Podstawowy program do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer JR

Ten bardzo intuicyjny w obsłudze program oferuje szeroki zakres funkcji i narzędzi. Z jego pomocą w łatwy i szybki sposób możesz tworzyć oryginalne wzory haftów, korzystając z różnych kolorów i czcionek - do dyspozycji masz 21 wbudowanych czcionek, w tym czcionki zawierające polskie litery. Tworzenie haftów odbywa się automatycznie - program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft. Masz jednak możliwość ustawienia dokładności odwzorowania, ilości kolorów (możesz je swobodnie ograniczyć względem ilości na grafice), a także tła haftu, czyli możesz zostawić lub automatycznie usunąć tło.
Dzięki przejrzystemu interfejsowi i menu w języku polskim Janome Artistic Digitizer JR jest łatwy w obsłudze. Program można zainstalować na systemie operacyjnym Windows, jak i iOS (Mac).
Szczegółowy opis produktu - Program do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer JR

Rozszerzenie z podstawowego programu Janome Artistic Digitizer JR do pełnej, profesjonalnej wersji

Upgrade podstawowej wersji Janome Artistic Digitizer JR do profesjonalnego oprogramowania Janome Artistic Digitizer to świetny sposób na rozbudowanie Twoich hafciarskich możliwości. Dzięki rozszerzeniu zyskasz możliwość pełnego, ręcznego projektowania haftów. W Janome Artistic Digitizer krok po kroku samodzielnie zdecydujesz o poszczególnych elementach haftu - jego kształcie, rodzaju wypełnienia, obramowania, gęstości czy formie podszycia. Zyskujesz możliwość kontrolowania niemalże poszczególnego wkłucia igły.
Uzyskasz możliwość korzystania z 256 wbudowanych czcionek hafciarskich, a także możliwość samodzielnego projektowania indywidualnych czcionek.
Pełna wersja oprogramowania Janome Artistic Digitizer pozwoli Ci projektować haft 3D, stosować wypełnienia gradientem (cieniowane) czy korzystać z funkcji cięcia haftów (tworząc w ten sposób nowe hafty lub zmieniając już te posiadane).
Więcej o upgradzie programu przeczytasz tutaj - Upgrade do profesjonalnego programu do haftowania Janome Artistic Digitizer

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Ilość igieł:
1
Maksymalne pole haftu:
280 x 200 mm
Prędkość haftowania:
860 wkłuć na minutę
Ilość wbudowanych haftów:
160
Czcionki z polskimi znakami:
Tak
Ilość wbudowanych czcionek:
6
Monogramy literowe:
Tak
Łączenie haftów i napisów:
Tak
Edycja haftów:
Tak
Obsługiwany format haftów:
  • JEF
Wyświetlacz:
  • Dotykowy
  • Kolorowy
Menu w języku polskim:
Tak
Automatyczne obcinanie nici:
Tak
Czujnik zerwania nici:
Tak
Automatyczny powrót do miejsca zrywu nitki:
Tak
Nawlekacz igły:
Manualny
Szpulownik:
Wbudowany
Manualny obcinacz nitek:
Tak
Dołączone tamborki:
  • 200 x 200 mm
  • 200 x 280 mm