Podział maszyn do szycia Janome (filmy)

Janome to największy producent maszyn do szycia na świecie to jest oczywiście powód do dymu, ale wprawia nas też w zakłopotanie. Mamy bowiem odczynienia z bardzo dużą ilością maszyna. A o to, jaką maszynę do szycia wybrać? Która będzie najlepsza pytanie nas najczęściej. Nie jest łatwo jednoznacznie wskazać najlepszego modelu, nie znając Waszych potrzeb dlatego, polecamy wizytę w sklepie specjalistycznym z maszynami do szycia. Żeby jednak ułatwić wstępny wybór, podzieliliśmy maszyny Janome na 5 grup:

Jaką maszynę do szycia Janome wybrać? Dopasuj maszynę do swoich potrzeb.

Podział maszyn do szycia marki Janome


Seria maszyn do szycia Juno by Janome

Seria maszyn do szycia Juno zawiera 6 modeli. 4 modela mechaniczne: Juno E1015 , Juno E1019, Juno J15, Juno J15R i dwa modele komputerowe: Juno E1030 i Juno J30. Maszyny do szycia z tej linii to idealny wybór do każdego domu, bo w każdym domu jest coś do uszycia.


Seria maszyn do szycia Janome standard

Seria maszyn do szycia standard, czyli dla bardziej zaawansowanych użytkowników zwanych przez nas hobbystami. Jest to najliczniejsza grupa maszyn (liczy 9 modeli), w której znajdziemy maszyny mechanicznie, jak i te bardziej zaawansowane komputerowe. Wszystkie modele mają 5 lat gwarancji.Seria maszyn do szycia Janome Heavy Duty

Jak sama nazwa wskazuje, są to maszyny do szycia cięższego, do codziennego użytku dla tych osób, które chcę używać maszyny zarobkowo. Na tle innych maszyn wyróżniają się przede wszystkim metalowym korpusem, metalowymi podzespołami i 6-letnią gwarancją.


Seria maszyn do szycia Janome XL

Seria maszyn do szycia XL, czyli maszyny Skyline dla wymagających hobbystów. 
Jak nazwa serii podpowiada są to większe niż standardowo maszyny do szycia. Na maszynach większych szyje się łatwiej, łatwiej się pracuje. Warto o tym pomyśleć wybierając maszynę do szycia na lata. Maszyny do szycia z serii XL mają 5 lat gwarancji.


Seria maszyn do szycia Janome XXL

To największe maszyny do szycia dostępne w ofercie marki Janome. Mają największe pole pracy, czyli odległość pomiędzy igielnicą, a ramieniem maszyny. W tych modelach maszyn wynosi ono aż 34 cm. Zostały stworzone z myślą o tych, którzy szyją duże projekty. Docenią je z pewnością miłośnicy patchworku i pikowania (quiltingu). Maszyny do szycia z serii XXL mają 5 lat gwarancji.Owerloki, cover I coverlok Janome

Poznaj bliżej trzy modele owerloków, covera i coverloka marki Janome. Dowiedz się do czego służy owerlok, kiedy stosujemy cover i czym jest coverlok. Poznaj zasadnicze różnice pomiędzy tymi maszynami i wybierz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.


Hafciarki jednoigłowe i wieloigłowe Janome

W ofercie marki Janome oprócz maszyn do szycia i owerloków są także hafciarki. Oferujemy hafciarki jednoigłowe Janome MC400E, Janome MC500E i Janome MC550E, a także hafciarki wieloigłowe Janome MB-4S i MB-7. Wszystkie modele doskonale sprawdzą się w domu, jak i małym zakładzie krawieckim.Stopki, igły i akcesoria krawieckie Janome

W ofercie marki Janome znajdziesz nie tylko maszyny do szycia, ale również najbogatszą ofertę stopek, bardzo duży wybór igieł do różnych materiałów, a także szeroką gamę akcesoriów krawieckich, takich jak: stoliki powiększające pole pracy, szpulki, tamborki czy stojaki na nici.