Podział maszyn do szycia Janome (filmy)

Janome to największy producent maszyn do szycia na świecie to jest oczywiście powód do dymu, ale wprawia nas też w zakłopotanie. Mamy bowiem odczynienia z bardzo dużą ilością maszyna. A o to, jaką maszynę do szycia wybrać? Która będzie najlepsza pytanie nas najczęściej. Nie jest łatwo jednoznacznie wskazać najlepszego modelu, nie znając Waszych potrzeb dlatego, polecamy wizytę w sklepie specjalistycznym z maszynami do szycia. Żeby jednak ułatwić wstępny wybór, podzieliliśmy maszyny Janome na 5 grup:

Podział maszyna dp szycia


Seria maszyn do szycia Juno

Seria maszyn do szycia Juno zawiera 6 modeli. 3 modela mechaniczne: Juno E1015 , Juno E1019, Juno J15 i 3 modele komputerowe: Juno E1030, Juno J30, Juno J100
Maszyny do szycia z tej linii to idealny wybór do każdego domu, bo w każdym domu jest coś do uszycia.


Seria maszyn do szycia Heavy Duty

Jak sama nazwa wskazuje, są to maszyny do szycia cięższego, do codziennego użytku dla tych osób, które chcę używać maszyny zarobkowo. Na tle innych maszyn wyróżnia je przede wszystkim metalowy korpus i 6-letnia gwarancja.
Seria maszyn do szycia XL

Seria maszyn do szycia XL, czyli maszyny Skyline dla wymagających hobbystów. 
Jak sama nazwa wskazuje są one większe niż standardowe maszyny do szycia. Na maszynach większych szyje się łatwiej, łatwiej się pracuje. Warto o tym pomyśleć wybierając maszynę do szycia na lata. Maszyny do szycia z serii XL mają 5 lat gwarancji.


Seria maszyn do szycia XXL

To największe maszyny do szycia dostępne w ofercie marki Janome. Mają największe pole pracy, czyli odległość pomiędzy igielnicą, a ramieniem maszyny. W tych modelach maszyn wynosi ono aż 28 cm. Zostały stworzone z myślą o tych, którzy szyją duże projekty. Docenią je z pewnością miłośnicy patchworku i pikowania (quiltongu) Maszyny do szycia z serii XXL mają 5 lat gwarancji.
Komentarze