10 powodów, dla których warto wybrać maszynę marki Janome

10 powodów, aby wybrać maszynę marki Janome

Japonia to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie krajów Świata, nie dziwi więc , że pochodzące stamtąd maszyny do szycia imponują jakością wykonania, trwałością i są wyjątkowo intuicyjne w obsłudze. Pierwsze maszyny zagościły do Polski na początku lat 90., stopniowo zaczęły zyskiwać coraz większe uznanie wśród krawców i krawcowych, dając się poznać jako solidne i niezawodne. Już od pierwszego kontaktu maszyny sprawiały bardzo dobre wrażenie, które nie przemijało przez całe kolejne lata użytkowania. Dziś maszyny Janome są w ścisłej czołówce sprzętów wybieranych zarówno przez hobbystów, jak i profesjonalistów. Jeśli zastanawiasz się, czy warto kupić maszynę do szycia lub hafciarkę Janome, poznaj największe atuty tej japońskiej marki.

Długoletnia tradycja, wysoka jakość i innowacyjność

Janome to jeden z wiodących producentów maszyn szwalniczych na świecie. Historia marki liczy już niemal 100 lat. Janome jako pierwsze wyprodukowała komputerową maszynę do szycia (rok 1979), a także pierwszą na świecie maszynę do szycia z wbudowanym modułem do haftowania (rok 1990). W tym czasie zgromadzono bezcenne doświadczenie, które w połączeniu z nieustannym dążeniem do polepszania jakości oferowanych produktów sprawia, że maszyny marki Janome są jednymi z najbardziej niezawodnych maszyn do szycia. Marka Janome jako jedyny producent hobbistycznych maszyn do szycia wyprodukowała 70 milionów maszyn (w grudniu 2019 z linii produkcyjnych zejdzie maszyna numer 70000000).

Nagroda dla Janome - 70 milionowa maszyna marki Janome

Janome to lider na wielu światowych rynkach, również w Polsce jest to jedna z najbardziej popularnych marek. Zróżnicowana, szeroka oferta pozwala wybierać spośród klasycznych, prostych modeli oraz solidnie wykonanych, bogatych w zautomatyzowane funkcje zaawansowanych maszyn komputerowych.

Największy wybór dedykowanych akcesoriów

Niezależnie od tego czy szyjesz tylko ściegiem prostym czy używasz rozmaitych wzorów ozdobnych – Janome zawsze może zaproponować Ci coś pomocnego, co ułatwi wykonanie zadania i wpłynie na polepszenie uzyskiwanych efektów. W stałej ofercie znajduje się ponad 300 dodatków do maszyn do szycia, owerloków, coverów i hafciarek m.in. stopki, przystawki, specjalistyczne igły, zwijacze, lamowniki, tamborki i wiele innych dodatków, których cel jest jeden – sprawić, by szycie i haftowanie było wygodne i dawało ogromną satysfakcję.

Najdłuższa gwarancja, renomowany serwis ze stałym dostępem do części

Właściciele maszyn Janome w Polsce mogą cieszyć się jednym z najlepiej działających serwisów marki w Europie. Ogromna w tym zasługa dużego zaplecza magazynowego, pozwalającego na wymianę niemal każdej części w maszynie. Przez 25 lat obecności marki w Polsce nie przytrafiła się sytuacja, by jakiejś maszyny nie dało się naprawić. Nasze przekonanie o wysokiej jakości maszyn i ich niezawodności sprawiło, że w 2016 roku wprowadzona została możliwość uzyskania aż 5-letniej gwarancji na maszynę, a rok później dla maszyn serii „Heavy Duty” aż do 6 lat, a także 3 lata gwarancji dla hafciarek wieloigłowych (to najdłuższa gwarancja w Polsce).

5 lat gwarancji na maszyny do szycia marki Janome

6 lat gwarancji na maszyny z serii Heavy Duty marki Janome 3 lata gwarancji na hafciarki wieloigłowe Janome

Komentarze