36 miesięcy gwarancji na hafciarki Janome MB-4S i MB-7

Najdłuższa gwarancja na hafciarkę dla małego biznesu

Hafciarki Janome serii MB to innowacyjne, kompaktowe urządzenia o wysokiej wydajności i precyzji.
Wiele z hafciarek wprowadzonych na polski rynek z powodzeniem służy w małych przedsiębiorstwach, zakładach usługowych czy hafciarniach. Takie zastosowanie wymaga, by urządzenia były niezawodne i stale gotowe do wykonywania kolejnych projektów.
Właśnie jako takie urządzenia dały się poznać użytkownikom hafciarki japońskiego pochodzenia Janome MB-4S i MB-7.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych urządzeń, które cyklicznie serwisowane mogą służyć przez bardzo długie lata, dlatego chcąc zachęcić Państwa do regularnego dbania o urządzenia i jednocześnie zapewnić profesjonalne wsparcie na wypadek nieprzewidywanej usterki wydłużamy okres gwarancji hafciarek Janome MB-4S i Janome MB-7.

Cyklicznie wykonywane przeglądy okresowe są w stanie wydłużyć żywotność urządzenia, zmniejszyć ryzyko nagłej awarii i przestoju w produkcji, są także dobrym sposobem na zachowanie wysokiej wartości hafciarki. Podczas przeglądu nasi specjaliści dokładnie kontrolują stan urządzenia i wykonują niezbędne zabiegi mające na celu zachowanie jak najwyższej precyzji haftu na kolejne setki godzin pracy.


Jak skorzystać z wydłużonej opieki gwarancyjnej na hafciarkę?

Standardowo czas trwania gwarancji wynosi 12 miesięcy, licząc od daty zakupu. Użytkownik ma możliwość wydłużyć gwarancję do 24, a następnie do 36 miesięcy.

Warunkiem uzyskania wydłużonego okresu gwarancji jest:

- rejestracja maszyny na stronie www.janome.pl w ciągu 30 dni od zakupu, a następnie:

- wykonanie okresowego, płatnego przeglądu urządzenia w serwisie gwaranta, w terminie pomiędzy 10. a 12. miesiącem od daty zakupu. Skutkuje on wydłużeniem gwarancji o kolejne 12 miesięcy i pozwala w przyszłości na wykonanie ponownego przedłużenia terminu gwarancji.

- wykonanie kolejnego przeglądu okresowego, w terminie pomiędzy 22. a 24. miesiącem od daty zakupu, który skutkuje ponownym wydłużeniem gwarancji o 12 miesięcy.

Użytkownik wykonujący regularne, coroczne przeglądy może w ten sposób uzyskać łącznie 36 miesięcy opieki gwarancyjnej na hafciarkę.

Gwarantem maszyn do szycia i hafciarek marki Janome jest ETI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 400, wyłączny dystrybutor maszyn Janome na terenie Polski.
Więcej o okresowym przeglądzie hafciarki przeczytasz na specjalnej stronie serwisu SprawnaMaszyna.pl - kliknij tutaj.