Zestaw do quiltingu do Janome Skyline S5


863402005 JANOME

W magazynie
 

Cena regularna: 691.23 

Cena sugerowana:

491.19 
Oszczędzasz: 200.04 zł (29%)


Przeglądaj produkty
23 z 40

W zestawie taniej!

Kupując zestaw otrzymujesz stolik oraz wysokiej klasy stopki firmy Janome, dzięki którym pikowanie stanie się proste i przyjemne.

W skład zestawu wchodzą:

STOLIK POWIĘKSZAJĄCY POLE PRACY
Stolik powiększający pole pracy doskonale sprawdza się podczas szycia dużych powierzchni, a przeźroczyste tworzywo ułatwia widoczność pod stolikiem.
Posiada niezależną regulację nóżek stolika, która pozwala na idealne dopasowanie do podłoża i gwarantuje stabilność.
Wymiary stolika to 50cm x 30cm.
STOPKA Z CENTRALNYM PROWADNIKIEM
Prosta w montażu stopka do pikowania w szwie, stębnowania lub łącznia materiałów, pasująca do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.
Nisko osadzony, sprężysty prowadnik pozwala stopce dopasować się do grubości szytych warstw, co ułatwia jej prowadzenie w szwie lub przy krawędzie materiału.
Bardzo przydatne narzędzie dla osób ozdabiających wyroby w szwach, przydaje się również przy łączeniu dwóch warstw materiałów „na styk” lub na zakładkę.
PRZEZROCZYSTA STOPKA Z PROWADNIKAMI
Zastosowanie przezroczystego tworzywa sztucznego, na który naniesiono linie, ułatwia prowadzenie materiału, a dołączone prowadniki gwarantują równy szew.
Ten produkt, to zestaw 4 stopek w jednej - wykonacie nim zadania przeznaczone dla przezroczystej stopki do szycia ściegiem prostym, stopki krawędziowej na 1/4" (6mm) i 1/8" (3mm), a także stopki z centralnym prowadnikiem do szycia w okolicy szwu.
STOPKA DO ŚCIEGÓW OZDOBNYCH (OTWARTA)
To stopka idealna dla tych. którzy lubią ozdabiać swoje projekty.
Pozwala na bardzo dobrą widoczność, jaką daje jej przezroczysta budowa, a specjalnie wyprofilowany spód pozwala płynnie przesuwać się stopce przez wypukłości powstającej aplikacji czy ściegów.
STOPKA DO NASZYWANIA APLIKACJI
Przezroczysta budowa stopki umożliwia bardzo dobrą widoczność krawędzi naszywanych elementów, a specjalnie wyprofilowany przód pozwalają płynnie manewrować materiałem w każdym kierunku.
PRZYSTAWKA ZAMKNIĘTA DO HAFTOWANIA, PIKOWANIA I CEROWANIA
Przystawka zamknięta z zestawu do pikowania, haftowania i cerowania sprawdza się doskonale podczas pikowania koronek czy bardziej kłopotliwych materiałów. Prosta w montażu.
PRZYSTAWKA OTWARTA DO HAFTOWANIA, PIKOWANIA I CEROWANIA
Przystawka otwarta z zestawu do pikowania, haftowania i cerowania sprawdza się doskonale podczas pikowania z wolnej ręki. Z powodzeniem można przy jej użyciu malować na tkaninie. Prosta w montażu.
PRZYSTAWKA TRANSPARENTNA
Przystawka transparentna z zestawu do pikowania, haftowania i cerowania. Dzięki umieszczonym na przystawce liniom pomocniczym, idealna do równomiernego pikowania. Ta przystawka jest szczególnie przydatna podczas pikowania techniką echo. Prosta w montażu.
PRZYSTAWKA TRANSPARENTNA
Przystawka transparentna z zestawu do pikowania, haftowania i cerowania sprawdza się doskonale podczas pikowania zyg-zakiem. Prosta w montażu.
Producent:
JANOME

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »