Stopka do obszywania dziurek Janome (rotacyjny, automat)


753801004 JANOME

W magazynie
 

Cena sugerowana:

67.35 


Przeglądaj produkty
46 z 199

STOPKA DO AUTOMATYCZNEGO OBSZYWANIA DZIUREK

Przeznaczenie

Specjalna stopka przeznaczona do wykonywania obszycia dziurki w systemie jednostopniowym (automatyczne obszywanie). Na powierzchni stopki znajdują się delikatnie wyznaczone linie, które ułatwią wykonanie dziurki o właściwiej długości. Specjalny rozsuwany mechanizm pozwala na umieszczenie guzika w tylnej części stopki, co pozwala stopce automatycznie dopasować właściwą długość dziurki. Maksymalna długość obszycia, jaką można wykonać stosując tę stopkę to 2,5 cm. Zaleca się, aby przed rozpoczęciem obszywania usztywnić materiał np. podklejając go flizeliną.

Montaż i dopasowanie

Stopka jest wykonana w systemie szybko mocującym Matic, dzięki czemu zakładanie i zmiana przebiega błyskawicznie i jest bardzo łatwa.

Pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym.

Producent:
JANOME
Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 7 mm
Zastosowanie:
  • Obszywanie dziurki
Rodzaj stopki:
  • Do obszywania dziurki

Dobra marka 2017

Z dumą informujemy, że marka Janome, jako pierwsza w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2017 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników. zobacz więcej »