Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program hafciarski Janome Digitizer MBX


.JANOME SKYLINE S9+DIGITIZER MBX

W zestawie otrzymujesz:
 Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program hafciarski Janome Digitizer MBX, fig. 2
1  x 9999.00 zł 8666.29 zł
 Maszyno-hafciarka Janome Skyline S9 + program hafciarski Janome Digitizer MBX, fig. 3
1  x 4999.00 zł 4332.71 zł
W magazynie
 

Cena regularna: 14998.00 

Cena sugerowana:

12999.00 
Oszczędzasz: 1999.00 zł (13%)


Przeglądaj produkty
59 z 62

W zestawie taniej!

Kupując Janome Skyline S9 otrzymujesz innowacyjną maszyno-hafciarkę marki Janome, która sprawdzi się idealnie w pracowni krawieckiej. Dołączony w zestawie program to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą sami projektować własne hafty i modyfikować je.

W skład zestawu wchodzą:

JANOME SKYLINE S9

Nowoczesna maszyno-hafciarka z menu w języku polskim. Perfekcyjna jakość haftów pozwoli na profesjonalne ozdabianie i personalizowanie odzieży, ręczników itp. Maksymalne pole haftu wynosi 200 x 170 mm. W pamięci urządzenia znajduje się 250 gotowych wzorów. Przejście z trybu haftowania do szycia jest bardzo szybkie, wystarczy zmiana stopki i bębenka. Moduł haftujący można pozostawić przy urządzeniu, co umożliwi zamontowanie profesjonalnego prowadnika krawędziowego.

PROGRAM DIGITIZER 5.5 MBX

Profesjonalny program do projektowania haftów, który pozwoli rozszerzyć możliwości Twojej maszyno-hafciarki. O wiele sprawniejsze zarządzanie kolorami, kilkanaście czcionek, obsługa czcionek TrueType dostępnych w systemie Windows, edycja wzorów, własnoręczne projektowanie, przetwarzanie grafik na wzory haftów, symulacja haftu z wizualizacją, informacją o ilości potrzebnych nici, czasie pracy to tylko kilka z funkcji Digitzera MBX.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Maszyno-hafciarka

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »