Janome Skyline S7 + stół


.JANOME SKYLINE S7 + STÓŁ

W zestawie otrzymujesz:
 Janome Skyline S7 + stół, fig. 2
1  x 5999.00 zł 5616.60 zł
 Janome Skyline S7 + stół, fig. 3
1  x 163.32 zł 153.71 zł
 Janome Skyline S7 + stół, fig. 4
1  x 1199.25 zł 1128.69 zł
W magazynie
 

Cena regularna: 7361.57 

Cena sugerowana:

6899.00 
Oszczędzasz: 462.57 zł (6%)


Przeglądaj produkty
18 z 48

W zestawie taniej!

Kupując zestaw otrzymujesz zaawansowaną maszynę do szycia wraz z profesjonalnym stołem zapewniającym dużą i wygodną przestrzeń roboczą.

JANOME SKYLINE S7

Innowacyjna, komputerowa maszyna do szycia, wykonana z dbałością o każdy detal. Duży, kolorowy wyświetlacz obsługiwany dotykowo pozwala w bardzo prosty i wygodny sposób sterować funkcjami i ustawieniami maszyny. Model Skyline S7 posiada wiele funkcji, które sprawiają, że korzystanie z maszyny jest przyjemnością i znacznie ułatwiają pracę. Do takich funkcji należy m.in. automatyczne opuszczanie i podnoszenie stopki, które niebywale wpływają na komfort podczas szycia. Bogactwo funkcji i łatwość obsługi sprawiają, że maszyna doskonale sprawdza się zarówno w użytku hobbystycznym, jak i profesjonalnym.

UNIWERSALNY STÓŁ DO MASZYN

Uniwersalny stół przeznaczony do maszyn Janome zapewnia dużą przestrzeń roboczą i gwarantuje stabilność podczas szycia. Doskonale sprawdza się podczas pracy z materiałami o dużej powierzchni. Stół umożliwia wygodne przechowywanie akcesoriów dzięki zamontowanej półce i szufladzie.

PŁYTKA MASKUJĄCA

Płytka maskująca przeznaczona do uniwersalnego stołu do maszyn do szycia Janome. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pozwala na prawidłowe osadzenie maszyny w stole i uzyskanie równej powierzchni roboczej.

Producent:
JANOME

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »