Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR + rozszerzenie do pełnej wersji


JANOME MC230E + ARTISTIC JR + ROZSZERZENIE DO ARTISTIC DIGITIZER

W zestawie otrzymujesz:
 Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR + rozszerzenie do pełnej wersji, fig. 2
1  x 2999.00 zł 2205.68 zł
 Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR + rozszerzenie do pełnej wersji, fig. 3
1  x 1299.00 zł 955.38 zł
 Hafciarka Janome MC230E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer JR + rozszerzenie do pełnej wersji, fig. 4
1  x 2499.00 zł 1837.94 zł
W magazynie
 

Cena regularna: 6797.00 

Cena sugerowana:

4999.00 
Oszczędzasz: 1798.00 zł (26%)


Przeglądaj produkty
6 z 40

W zestawie taniej!

Kupując zestaw, otrzymujesz świetną hafciarkę Janome MC230e , która doskonale sprawdzi się zarówno do pracy w domu, jak i w małym zakładzie krawieckim, a także podstawowy program do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer JR i rozszerzenie tego programu do pełnej wersji Janome Artistic Digitizer. Dołączone w zestawie programy niesamowicie rozwiną możliwości Twojej hafciarki. Dzięki nim bez ograniczeń wyhaftuje dosłownie wszystko. Dodatkowo dzięki temu, że zestaw zawiera dwa programy, możesz zacząć od podstawowego programu (Artistic JR), a wraz ze wzrostem Twoich umiejętności hafciarskich rozszerzyć go do pełnej wersji programy (Artistic Digitizer).

JANOME MC230E

Kompaktowa, komputerowa hafciarka jednoigłowa z polem haftu 14 x 14 cm. Do Twojej dyspozycji są aż 73 wbudowane wzory i 3 czcionki. Maszyna posiada wbudowany port USB, aby szybko i wygodnie wgrać kolejne wzory do hafciarki. W zestawie z maszyną znajdują się dwa tamborki. Janome MC230E ma trwałą, metalową konstrukcję oraz obudowę z bardzo solidnego, dobrze spasowanego tworzywa. Hafciarka jest wystarczająco ciężka, by można było na niej stabilnie haftować, a zarazem na tyle lekka, żeby przenieść ją, używając wygodnego uchwytu, chowanego w korpusie.

Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Hafciarka Janome MC230E

JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR

Program Artistic Digitizer Jr to podstawowy program do projektowania haftów. Posiada, proste i bardzo czytelne menu w języku polskim, które znacznie ułatwia obsługę programu. Dzięki temu z powodzeniem mogą go używać nawet osoby zupełnie początkujące. Do dyspozycji mamy 21 wbudowanych czcionek w tym czcionki zawierające polskie litery. Hafty przygotowujemy automatycznie, czyli program sam zamienia zdjęcia/ rysunek/ grafikę na gotowy haft. Mamy jednak możliwość ustawienia dokładności odwzorowania, ilości kolorów (możemy je swobodnie ograniczyć względem ilości na grafice), a także tła haftu, czyli możemy zostawić lub automatycznie usunąć tło. Po zamianie grafiki na haft możemy zmieniać kolejności haftowanych obiektów czy jego kolorów. Program można zainstalować na systemie operacyjnym Windows, jak i iOS (Mac).

Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Program do projektowania haftów Janome Artistic Digitizer JR

ROZSZERZENIE JANOME ARTISTIC JR DO PEŁNEJ WERSJI ARTISTIC DIGITIZER

Gdy dojdziesz do wniosku, że możliwości programu Janome Artistic JR są już dla Ciebie niewystarczające, możesz rozszerzyć go pełnej pełnej wersji programu. Dzięki temu zyskasz możliwość w pełni profesjonalnego, ręcznego projektowania haftów (nie tylko automatyczną zamianę grafiki na haft). Krok po kroku sam zdefiniujesz poszczególne elementy haftu, jego kształt, sposób wypełnienia (do dyspozycji 195 gotowych rodzajów wypełnień) czy gęstości. Będziesz miał kontrolę nad każdym nawet pojedynczym wkłuciem igły. Dodatkowo uzyskasz możliwość korzystania z 262 wbudowanych czcionek hafciarskich, a także możliwość samodzielnego projektowania indywidualnych czcionek, a co za tym idzie własnych oryginalnych napisów (idealne pod klienta).

Szczegółowy opis produktu znajdziesz tutaj - Rozszerzenie programu Janome Artistic JR do wersji Janome Artistic Digitizer

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Ilość igieł:
1
Maksymalne pole haftu:
140 x 140 mm
Prędkość haftowania:
650 wkłuć na minutę
Ilość wbudowanych haftów:
73
Ilość wbudowanych czcionek:
3
Monogramy literowe:
Tak
Łączenie haftów i napisów:
Tak
Edycja haftów:
Tak
Obsługiwany format haftów:
  • JEF
Wyświetlacz:
  • Tak
Czujnik zerwania nici:
Tak
Nawlekacz igły:
Manualny
Szpulownik:
Wbudowany
Dołączone tamborki:
  • 140 x 140 mm

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »