Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX


.JANOME MB-7 + DIGITIZER MBX

W zestawie otrzymujesz:
 Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX, fig. 2
1  x 19999.00 zł 17535.47 zł
 Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX, fig. 3
1  x 4999.00 zł 4463.53 zł
W magazynie
 

Cena regularna: 24998.00 

Cena sugerowana:

21999.00 
Oszczędzasz: 2999.00 zł (12%)


Przeglądaj produkty
8 z 63

W zestawie taniej!
Kupując Janome MB-7 otrzymujesz doskonałą hafciarkę, która sprawdzi się również w pracowni krawieckiej. Dołączony w zestawie program Digitizer MBX sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą zakres możliwości Twojej hafciarki. Dołączony w zestawie program to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą sami projektować własne hafty i modyfikować je.

W skład zestawu wchodzą:

JANOME MB-7

Janome MB-7 to nowoczesna i rozbudowana o kolejne igły hafciarka renomowanej marki Janome. Maszyna w całości produkowana jest w Japonii. Wydajność maszyny przemysłowej połączono z przyjemnością i komfortem pracy, jakie zapewnia mała maszyna do haftu. Dotykowy panel oraz menu w języku polskim zapewniają łatwość obsługi, a podwójne oświetlenie pola pracy pozwala dobrze kontrolować przebieg haftowania. Urządzenie polecane firmom, które zajmują się produkcją odzieży, agencjom reklamowym czy punktom usługowym zajmującym się zdobieniem odzieży, ręczników, szlafroków itp.

JANOME DIGITIZER MBX v5.5

Janome Digitizer MBX v5.5 to najnowsza wersja programu do projektowania haftów firmy Janome. Jest to w pełni profesjonalny program do projektowania haftów, dzięki któremu tworzenie staje się prostsze i przyjemniejsze. Dzięki wprowadzonym udogodnieniom jest jeszcze prostszy w obsłudze, a obrazkowe menu sprawia, że obsługa jest intuicyjna, przez co bardzo szybko możesz sam projektować dowolny haft.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka

Dobra marka 2019

Z dumą informujemy, że marka Janome, już po raz drugi, jako jedyna w Polsce, zdobyła prestiżowe wyróżnienie "Dobra Marka 2019 - Jakość - Zaufanie - Renoma" w kategorii maszyn do szycia. Przyznanie nagrody zostało poprzedzone badaniami, które pokazały, że urządzenia Janome są produktami najwyższej klasy, a ich jakość potwierdzają liczne opinie użytkowników.
zobacz więcej »