Akcesoria Janome gratis z maszynami do szycia

Janome to nie tylko maszyny do szycia. To także szeroki wybór akcesoriów krawieckich. Chcemy byś mógł je poznać lepiej i dlatego już na starcie wraz z zakupioną maszyną otrzymasz od nas w prezencie dodatkowo trzy najbardziej przydatne stopki oraz wyjątkowe igły Janome! Dzięki temu poznasz jak łatwe może być szycie z użyciem dedykowanej stopki do danej czynności. Teraz wszycie zamka, zrobienie marszczenia, czy wykończenie lamówką będą jeszcze prostsze. Nie wierzysz? Nic nie szkodzi bo stopki i tak dostaniesz od nas gratis i przekonasz się jak łatwe może być eleganckie szycie w domowym zaciszu czy twojej pracowni.

Do zakupionej maszyny Janome objętej promocją otrzymasz gratis:

STOPKĘ DO WSZYWANIA ZAMKA KRYTEGO

Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wykorzystuje się go w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poduszkach.
Z tą stopką jego wszycie staje się banalnie proste. Stopka podczas szycia odgina ząbki zamka, dzięki czemu po wszyciu jest on niemal niewidoczny.

STOPKĘ DO MARSZCZENIA

Dzięki niej uzyskanie równomiernego marszczenia stanie się możliwe. Efekt jaki można uzyskać jest uzależniony od materiału oraz ustawień maszyny.

STOPKĘ DO WSZYWANIA LAMÓWKI

Wszycie zarówno zaprasowanej, jak i niezaprasowanej lamówki dzięki tej stopce staje się niesamowicie wygodne. Maksymalna szerokość to 25mm dla niezaprasowanej (po uszyciu 5,5mm) oraz od 10 do 14 mm dla lamówki zaprasowanej (po uszyciu 5,5 mm)

IGŁY JANOME BLUE TIP

Unikatowe igły z charakterystyczną niebieską kolbą, produkowane wyłącznie dla Janome. Świetnie spisują się podczas szycia i haftowania lekkich dzianin i tkanin. Na czubku igły znajduje się mała kuleczka, ułatwiająca wejście w strukturę materiału.

Gratisowe stopki występują w trzech rodzajach i dodawane są wraz z igłami odpowiednio do wybranego modelu maszyny.