Stopki i igły Janome gratis!

Stopki i igły do maszyn do szycia Janome gratsi


Janome to nie tylko maszyny do szycia. To także szeroki wybór akcesoriów krawieckich. Chcemy byś mógł je poznać lepiej i dlatego już na starcie wraz z zakupioną maszyną otrzymasz od nas w prezencie trzy najbardziej przydatne stopki oraz wyjątkowe igły Janome! Dzięki temu poznasz jak łatwe może być szycie z użyciem dedykowanej stopki do danej czynności. Teraz wszycie zamka, zrobienie marszczenia, czy wykończenie lamówką będą jeszcze prostsze. Nie wierzysz? Nic nie szkodzi bo stopki i tak dostaniesz od nas gratis i przekonasz się jak łatwe może być eleganckie szycie w domowym zaciszu czy twojej pracowni.

Przy zakupie maszyny otrzymasz gratis:

 • Stopkę do wszywania zamków krytych
  Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wszywamy go w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poszewkach na poduszki. Oryginalna stopka Janome ma wyjątkową konstrukcję (unikalną na tle innych), która idealnie odgina ząbki zamka w czasie jego wszywania. W rezultacie zamek będzie perfekcyjnie wszyty, nawet gdy robisz to pierwszy raz.

 • Stopkę do marszczenia z możliwością jednoczesnego doszywania powstającego marszczenia.
  Marszczenie to bardzo ciekawa forma ozdabiania bluzek, sukienek, spódnic, zasłon, firanek czy tworzenia dekoracji, a samo uzyskiwanie marszczenia jest bardzo proste.
  Tę stopkę możesz używać na dwa sposoby. Możesz wykonywać równomierne marszczenie tkaniny lub możesz wykonywać marszczenie i jednoczesne doszywanie wykonywanego marszczenia do tkaniny. Pamiętaj, że efekt marszczenia uzależniony jest od sztywności materiału, jego wagi, długości ściegu oraz naprężenia nitek przy maszynie.

 • Lamownik - stopkę do wszywania lamówki zaprasowanej lub niezaprasowanej
  To bardzo pomocna stopka, która pomoże Ci wykończyć krawędzie bluzek, spodenek , śliniaków, ręczników, ściereczek, obrusów, zasłon, a także przygotować dekoracyjne sznureczki. Z jego pomocą możesz przyszywać lamówkę zaprasowana (szerokość od 10 do 14 mm), jak i niezaprasowaną, pliskę skośną (szerokość od 25 do 30 mm). Po wszyciu lamówka niezależnie od rodzaju będzie miała szerokość ok 5,5 mm. Możesz do tego stosować zarówno ścieg prosty, jak i ściegi dekoracyjne. Dodatkowo dzięki możliwości regulacji pozycji prowadnika stopki możesz tworzyć ściegi w całości na lamówce lub tylko na jej części, dzięki czemu mamy do dyspozycji wiele różnorodnych efektów dekoracyjnych.

 • Wyjątkowe igły Janome Blue Tip
  To wyjątkowe igły produkowane tylko do Janome. Igły te mają czubek z małą kulką, prze co łatwej wchodzą w strukturę tkaninę i dzianin. Doskonałe do szycia na lekkich materiałach bawełnianych, jak i dzianinowych, ale szczególnie polecamy do materiałów syntetycznych i poliestrowych.


Maszyny do szycia objęte promocją:JANOME 920
869.00 
JANOME EASY JEANS HD 523
1019.00 
JANOME 415
1019.00 
JANOME 419S
1119.00 
JANOME 423S
1219.00 
JANOME 393
1219.00