Stopki do maszyn Janome gratis!

Stopki do maszyn do szycia Janome gratis


Janome to nie tylko maszyny do szycia. To także szeroki wybór akcesoriów krawieckich. Chcemy byś mógł je poznać lepiej i dlatego już na starcie wraz z zakupioną maszyną otrzymasz od nas w prezencie trzy najbardziej przydatne stopki oraz wyjątkowe igły Janome! Dzięki temu poznasz jak łatwe może być szycie z użyciem dedykowanej stopki do danej czynności. Teraz wszycie zamka, zrobienie marszczenia, czy wykończenie lamówką będą jeszcze prostsze. Nie wierzysz? Nic nie szkodzi bo stopki i tak dostaniesz od nas gratis i przekonasz się jak łatwe może być eleganckie szycie w domowym zaciszu czy twojej pracowni.

Przy zakupie maszyny otrzymasz gratis:

 • Stopkę do wszywania zamków krytych
  Zamek kryty jest bardzo popularny i najczęściej wszywamy go w spódnicach, sukienkach, bluzkach czy poszewkach na poduszki. Oryginalna stopka Janome ma wyjątkową konstrukcję (unikalną na tle innych), która idealnie odgina ząbki zamka w czasie jego wszywania. W rezultacie zamek będzie perfekcyjnie wszyty, nawet gdy robisz to pierwszy raz.

 • Stopkę do marszczenia z możliwością jednoczesnego doszywania powstającego marszczenia.
  Marszczenie to bardzo ciekawa forma ozdabiania bluzek, sukienek, spódnic, zasłon, firanek czy tworzenia dekoracji, a samo uzyskiwanie marszczenia jest bardzo proste.
  Tę stopkę możesz używać na dwa sposoby. Możesz wykonywać równomierne marszczenie tkaniny lub możesz wykonywać marszczenie i jednoczesne doszywanie wykonywanego marszczenia do tkaniny. Pamiętaj, że efekt marszczenia uzależniony jest od sztywności materiału, jego wagi, długości ściegu oraz naprężenia nitek przy maszynie.

 • Lamownik - stopkę do wszywania lamówki zaprasowanej lub niezaprasowanej
  To bardzo pomocna stopka, która pomoże Ci wykończyć krawędzie bluzek, spodenek , śliniaków, ręczników, ściereczek, obrusów, zasłon, a także przygotować dekoracyjne sznureczki. Z jego pomocą możesz przyszywać lamówkę zaprasowana (szerokość od 10 do 14 mm), jak i niezaprasowaną, pliskę skośną (szerokość od 25 do 30 mm). Po wszyciu lamówka niezależnie od rodzaju będzie miała szerokość ok 5,5 mm. Możesz do tego stosować zarówno ścieg prosty, jak i ściegi dekoracyjne. Dodatkowo dzięki możliwości regulacji pozycji prowadnika stopki możesz tworzyć ściegi w całości na lamówce lub tylko na jej części, dzięki czemu mamy do dyspozycji wiele różnorodnych efektów dekoracyjnych.


Maszyny do szycia objęte promocją:JANOME 920
949.00 
JANOME EASY JEANS HD 523
1099.00 
JANOME 415
1099.00 
JANOME 419S
1249.00 
JANOME 423S
1299.00 
JANOME 393
1219.00